Zapraszamy także do naszych pokoi i domków położonych przy ul. Świerkowej 1 w Mielenku.

Wakacje na Świerkowej to oferta dla gości, korzy cenią sobie jeszcze bardziej ciszę i spokój, a jednocześnie pragną poczuć atmosferę nadmorskiego kurortu. Mają tu Państwo do dyspozycji przestronną działkę-ogród na której znajdują się tylko 4 domki i nasz dom. Całość oddalona jest ok. 200 m. od głównej drogi i tym samym od nadmorskiego zgiełku. Oferta jest również bardzo atrakcyjna cenowo.  

Ulica Świerkowa to „odnoga” głównej ulicy w Mielenku, ul. Lipowej. Do plaży dzieli nas ok. 900 metrów (trzeba dojść do ul. Lipowej i z niej na ul. Brzozową prowadzącą do głównego wejścia na strzeżoną plażę). W naszym ogrodzie jest miejsce na grilla, plac zabaw, boisko do gry w siatkówkę, dostęp do Wi-Fi. Zapewniamy także bezpłatne miejsca parkingowe.

Pokoje

 Oferujemy dwa pokoje przeznaczone dla dwóch, maksymalnie trzech, osób. W każdym znajduje się łóżko małżeńskie oraz rozkładana kanapa. W każdym pokoju jest kącik kuchenny (lodówka, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce) telewizor, łazienka. Jeden z pokoi ma wyjście na balkon, drugi na taras.

Dysponujemy także pokojem rodzinnym (dla czterech/pięciu osób) z zamykanym aneksem sypialnianym. Oprócz łóżka małżeńskiego jest w nim jednoosobowe łóżko oraz rozkładana kanapa. W tym pokoju także jest łazienka, kącik kuchenny i telewizor.

Wszystkie pokoje znajdują się na piętrze. Goście mają do dyspozycji wspólną kuchnię.

Cennik

W zależności od terminu koszt pobytu w pokojach dwuosobowych (przy dwóch osobach) wynosi od 90 do 100 zł za dobę. Dopłata za trzecią osobę wynosi 20 zł za dobę.

Opłata za pobyt w pokoju rodzinnym, także w zależności od terminu wynosi od 130 do 150 zł (przy czterech osobach).

Domki

Oferujemy także cztery drewniane domki. Każdy przeznaczony jest dla maksymalnie czterech osób. Domki mają 25 m kw. Składają się w dwóch pokoi, łazienki i małego tarasu. W jednym pokoju są dwa jednoosobowe łóżka, w drugim, połączonym w aneksem kuchennym, rozkładana kanapa. W każdym domku jest lodówka i telewizor, elektryczna kuchenka, potrzebne naczynia i sztućce.

Cennik

W zależności od terminu pobytu koszt pobytu w domku wynosi od 150 do 180 zł za dobę.

 Ważne: Od naszych gości pobieramy opłatę klimatyczną na rzecz Urzędu Miejskiego w Mielnie. W tym roku wynosi ona 1,80 zł/doba.